חברת שקילה יצור בע"מ I ת.ד. 3031 פארק תעשיה קיסריה

אמתיסט – תוכנה לניהול מאזני גשר

תוכנת אמיתיסט – תוכנה מקצועית לניהול מאזני גשר תוכנת אמיתיסט הינה תוכנה לתפעול מאזני גשר. בין מסכיה ניתן לבצע הזנת נתוני יסוד לטבלאות כגון : ספקים, חומרים, נהגים , שוקלים, רכבים, חב’ הובלה.

פרטים נוספים

אמטיסט – תוכנה מקצועית לשקילה במאזני גשר

אמטיסט היא תוכנה לניהול מאזני גשר בכניסה או יציאה ממפעל/מטמנה/תחנת מעבר (ע”פ הגרסא) וכו’ . התוכנה מכילה הן את כל הנתונים הנדרשים לצורך ביצוע תעודות שקילה והן את כל הנתנוים הנדרשים לצורך העברת הנתונים למערכת ERP או חשבשבתץ כמו כן התוכנה מכילה מגוון רחב של דוחות באמצעותם ניתן לפלח כל תוצאה או נתון הנדרשים ע”י הלקוח.

 

טבלאות הגדרת נתונים

בטבלאות ניתן להגדיר רשימות של נהגים, משאיות, חברות הובלה , לקוחות, חומרים נשקלים, מפעילים. הרשימות נשמרות לצורך שליפה מהירה בעת שקילת המשאיות בפועל ותעוד הנתונים בהמשך להפקת דוחות יעילים.

 

מסך תעודות גמורות

במסך תעודות גמורות ניתן לראות את כלל ההיסטוריה של השקילות במשקל. ניתן לפלח את הנתונים כדי להגיע לתעודה/ אוסף התעודות הרלוונטי ולצפות בו בזמן אמת על המסך. כל פילוח ניתן להדפיס. ניתן גם ממסך זה לשחזר תעודות, לצפות בהן רטרואקטיבית ולבצע תיקונים (במידה וקיימת הרשאה מתאימה). כמו כן ניתן במסך זה גם להדפיס מחדש תעודות שמסיבה כלשהי אבדו או נהרסו.

 

מסך יצוא נתונים

במסך זה ניתן להגדיר איזה תעודות אנו מעוניינים ליצא החוצה לקובץ חיצוני, את הקובץ ניתן לקרוא במערכות ERP או הנה”ח או סתם לפתוח אותו באקסל לצורך ניתוח נתונים כזה או אחר. ניתן ליצא קובץ תנועות בין תאריכים או החל ממספר תעודה מסויימת.[

מסך הדוחות מאפשר הפקת דוחות בפילוחים אינסופיים, ניתן לראות נתונים מרוכזים או מפורטים על כלל הפעילות , על סגמנט מסויים או פילוח של מספר סגמנטים (רק חומרים X,Y,Z של לקוחות A,B שנלקחו בין תאריכים ….). הדווחות מאפשרים בחירה של נתון אחד, כמה או כולם לטווח זמן לא מוגבל אחורה. ניתן להפיק את הדוחות למסך או למדפסת ע”פ בחירה.

מדובר על תוכנה לניהול מאזני גשר, המכילה אפשרויות רבות נוספות אותן קצרה היריעה מלהכיל. כמו כן קיימות תת-גרסאות רבות שמיוצרות ע”פ דרישות לקוח ספציפיות. התוכנה קיימת בשפות נוספות וניתן להתאימה לכל שפה. להלן דוגמאות של מסכי עבודה שונים שפותחו עבור לקוחות שונים ע”פ דרישת לקוח