חברת שקילה יצור בע"מ | קיסריה

שקילה זה אנחנו

חיפוש

תוכנה לניהול מינון טורי – סיטרין

מערכת לניהול מינון וערבוב של חומרים שונים. ניתן להגדיר למערכת מי החומרים הפעילים ומה תהליך הערבוב והמינון הרצוי.

פרטים נוספים

סיטרין – תוכנה למינון של חומרים וערבובם

סיטרין היא תוכנה המנהלת מפעל מינון וערבוב (BATCHING SOFTWARE), התוכנה מפעילה את כל מערך הבקרה ישירות מהמחשב!!! תוכנת סיטרין היא תוכנת יצור חכמה, הבנויה בסביבת חלונות. התוכנה מצליחה לעבוד כמערכת ON-LINE לשלוט במשאבי המערכת כדי לקבל מהירות ויעילות יצור הגבוים ביותר שקיימים כיום בעולם המינון והמלוי התעשייתי. התוכנה מכילה מספר רוודים אליהם לא כל אחד אמור להיות מסוגל לגשת. מסכי התוכנה מוגנים בקוד, והכניסה אליהם אפשרית באמצעות מערכת סיסמאות..

מסך הגדרת חומרי הגלם הפעילים במפעל

עבור כל מפעל ניתן להגדיר מה החומרים הקיימים בו, ניתן להגדיר גם באופן כללי מה החומרים האפשריים וגם באופן ספציפי מה החומרים הקיימים כרגע במפעל. לפי רשימה זו ניתן בשלב יותר לראות בכל מיכל מה החומר הפעיל בהצגה הגרפית של הדברים במסך העבודה.

 

מסך קישור התוכנה לפיקוד בפועל במפעל

המערכת בנויה באופן דינמי – אותה תוכנה ניתנת לשינוי ע”י המשתמש בהתאם לשינויים במפעל – ניתן להוסיף חומרים ומיכלים  היה ויש שינוי באופן בו מחובר המפעל בפועל ניתן להתאים את השינויים גם במסך ולקבל בעצם תמונה אמיתית של המפעל כפי שהוא נראה בכל רגע. כל זה ללא שינויי תוכנה אלה באמצעות עדכון עצמי של התוכנה.

 

מסך ניהול ותכנון התהליך בפועל

במסך זה אפשר להגדיר איך יבנה התהליך. כמה למלא מכל חומר, כמה זמן בחישה במיכל הקבלה וכמה זמן המתנה בין בחישה לבחישה.

מסך עבודה אינטואיטיבי וקל להפעלה

מסך העבודה בנוי באופן קל להפעלה וברור. מסך מספק למפעיל את מירב הנתונים, כולל מצב הברזים והקלפות. מה קורה בתהליך בכל רגע. מה חסר. איזה מיכל עומד להתרוקן, אילו חלזונות ומשאבות עובדים וכו’..

התוכנה, כמובן , מכילה אפשרויות רבות נוספות אותן קצרה היריעה מלהכיל. חשוב לציין שהמערכת יודעת לתקשר גם עם תוכנות ארגוניות חיצוניות, לקבל מהן פקודות יצור ולדווח להן מה בוצע בפועל.

 
בואו נקדם את זה...

מצאתם את המוצר שחיפשתם ואתם רוצים ה. מחיר?
צריכים עזרה באיתור המוצר המדוייק שאתם צריכים?
יש לכם שאלה אחרת או צורך בפתרון מיוחד?
שקילה זה אנחנו ואתם מוזמנים לצור איתנו קשר בטלפון 04-6274411 או בווטסאפ 054-2166611 או בדוא"ל [email protected] .
או פשוט למלא את הטופס הזה ואנחנו נחזור אליכם:

לוגו חברת שקילה